T O P

Une organizova rreth 40gb muzik qe i kisha ne nje folder, rreth 36 ore pune. Ky eshte rezultati ja si duken folderat e nje Shqiptari mesatar.

Une organizova rreth 40gb muzik qe i kisha ne nje folder, rreth 36 ore pune. Ky eshte rezultati ja si duken folderat e nje Shqiptari mesatar.

Hunlesh

“Pendohem Music”. “Dashurie mos damaret”.


killazZooM

Te pelqejne hundelsho? haha


justacupoftea99

"The prodigy" respect!!!


Kaminazuma

Ky folderi "Dashuria mos damaret" eshte sigurt i mbushur me keng te Mentorit hahaha.


killazZooM

1 kenge kam te tijen ne kte folder : https://www.youtube.com/watch?v=D3f9lCEbiLM nqs behet fjal per kte mentor


Kaminazuma

Po bash ky Mentori lol.


[deleted]

Te isha mod do te kisha bo ban vec per kte kenge qe shperndave lol


redi_t13

“Disko Gabeli”


killazZooM

https://imgur.com/a/6G11owu


[deleted]

Cer ke ke ato konget e dashnis mos damoret?


killazZooM

https://imgur.com/a/OxHcBdT


killazZooM

Amon tkeqen vllai kujdes hahahahhahahaha


LEO33SoFo

[Ja ku janë dhe këngët e mia të preferuara](https://i.ibb.co/1GNFx5K/mp3-screenshot.png), meqë është tema e tillë. Nuk i kam ndarë nëpër foldera se i dëgjoj *random*. Por titujt i kam rregulluar që të jenë të sakta, në mënyrë zyrtare. Deri tani kam shkarkuar 399 këngë, ku 94% të këngëve i kam të cilësisë më të lartë të MP3, të konvertuara nga formati FLAC, dhe nëse nuk i kam gjetur në atë format i kam bërë *SpotifyRip* nga llogari *Premium*. 6% të këngëve të tjera i kam shkarkuar nga *YouTube* sepse nuk i kam gjetur në cilësi më të lartë.


killazZooM

Gusto pak a shum te njejta, i 90-tes? Mbase icik me i ri? Sepse nuk shikoj 2die4 rat hahaha


LEO33SoFo

Nuk e njoh këtë grupin **2die4** çuditërisht, hera e parë po e dëgjoj. Anoj më shumë te ato të huajat ritmike të 80-ës, por nuk ka rëndësi shumë, pëlqej pak nga të gjitha zhanret, përfshire dhe pak nga muzika klasike dhe epike të filmave/lojrave. All in one I guess. 😊


[deleted]

Nuk njef 2die4 sa vjec je ti, 12?


LEO33SoFo

Mos jam i detyruar ta njoh? Muzikën e vitëve 2000 nga shokët e fëmijërisë i njoh më shumë, si Noizy, Unikkatil, DUDA etj. Nuk e kam pasur preferencë dhe nuk jam rritur me muzikë shqiptare në përgjithësi.


[deleted]

Po +355 e njef?


LEO33SoFo

Na shkrive.


[deleted]

Ok e fundit, po g-banin e ke degju nai her?


LEO33SoFo

Jo për fat të keq.


killazZooM

2die4 jan nje grup rrepistash nga fieri shum te njohur ne vitet 2000 jan rikthyer skenes kte vit prap. G-bani rrepist po ashtu i viteve 2000, ben ndonje keng tek tuk edhe tani me shum i njohur underground. +355 Ka ber disa bashkpunime me kta te siper permendurit por jo se ka len shum gjurme. Ktu jan disa hite te tyre [2die4- me pelqen](https://www.youtube.com/watch?v=IEoOjNxqIC4) [2die4-Jetes sone 3 ](https://www.youtube.com/watch?v=PlACNODKQUU) [G-bani- te dua](https://www.youtube.com/watch?v=EhXDosGiGe8) [G-bani - vajzat](https://www.youtube.com/watch?v=uqYvM1-5h0k) [+355](https://www.youtube.com/watch?v=Vx1z7F5jOFQ) Edhe si perfundim kjo eshte per /u/beu-i-fundit : https://www.youtube.com/watch?v=ye5WCUOdc60


killazZooM

Pervec japonezeve edhe grekeve te tjerat i kam pothuajse te gjitha haha, sikur te ishte playlista ime...eshte e frikshme ngjashmeria


arlind777

Nese ti i luan te gjitha sa kohe shkojne


killazZooM

9 dit 16 min e 17 seconda


taimew3

time for a marathon twitch stream