T O P

GANALI ARKADASIM TURK KIZI ILE EVLENMEK ISTIYORMUS ONA ILK ADIMI BEN ATTIRDIM HALAY OGRENIYOR OYNAT GELSIN

GANALI ARKADASIM TURK KIZI ILE EVLENMEK ISTIYORMUS ONA ILK ADIMI BEN ATTIRDIM HALAY OGRENIYOR OYNAT GELSIN

' + '
' + '
' + '
' + '
' + '
' + '
' + '
' + '

[deleted]

[удалено]


mbh292

KEKW


tolga34_

Almancı Karaboğa


alisenol

Üldürürüm seni kara kızan


MrValtersenReborn

Obayana moment 😳😥😍😍😍


890Hz

Çorumlu yap


havkaman

Önce kendin öğrenseydin bari.


buran_bb

Ganalı arkadaşa onca uğraşıp halay öğrettikten sonra kızın aslen Laz çıkması komik olurdu.


Hitlenin

K


Krimzon_89

A


cherryjuice3

R


redditadvertise

A


Nezzsty

B


Proof-Meal9778

O


Ulas_Kirbasoglu75

Ğ


Itisraininoutside

A


mrtinc15

Ş


DryShoe8

Karaboga bloodline must continue


Fyy28

#K A R A B O Ğ A


[deleted]

Ankara oyun havasi da lazim. Belki su danslar da lazim olur. Gangnam style dansi. Ketchup dansi. Ördek dansi. Jerusalema dansi.


[deleted]

Ganalı dudem, prepare yourself and watch Akasya Durağı, they will treat you they did treat Obayana in the series. Don't push so much, let it slide


Interesting_Sea_5317

u/savevideo


SaveVideo

###[View link](https://redditsave.com/info?url=/r/Turkey/comments/o288wv/ganali_arkadasim_turk_kizi_ile_evlenmek/) --- [**Info**](https://np.reddit.com/user/SaveVideo/comments/jv323v/info/) | [**Feedback**](https://np.reddit.com/message/compose/?to=Kryptonh&subject=Feedback for savevideo) | [**Donate**](https://ko-fi.com/getvideo) | [**DMCA**](https://np.reddit.com/message/compose/?to=Kryptonh&subject=Content removal request for savevideo&message=https://np.reddit.com//r/Turkey/comments/o288wv/ganali_arkadasim_turk_kizi_ile_evlenmek/)


Ademalper

Adam Türkle evlenmek istiyor kürtle değil 🤣


ByKamelot

Helal olsun karaboğam


sulupipi

Yeter artık heryerden göç alıyoruz ülke bize yetmiyor ırkçı değilim ten rengiyle işim yok ama aldığımız adamların ülkeye faydası olması lazım kaçak saat satıyor hem millete zarar veriyor vergi bile ödediği yok bunlar meraklı türk kızlarıyla evlenip evlenip ülkede kalırlarsa işimiz çok yaş


felityWasTaken

Her ülkede bu olur, bunu kaldıracak hükümet yok.


sulupipi

Göçmen politikası ve vize diye bir şey var imkanları bu kadar yüksek olup vizesiz insan alan ve çeşitli sebeplerle gelmiş vasıfsız insanların zamanı gelince sınır dışı edilmediği tek ülke türkiye


Venaliator

Gavatlıkta level 10


Adept-Chance1201

A


fuck_you_mehmet

Ülke iç savaşa doğru gidiyor o yüzden hiç gülümsemeye hâlim kalmadı


Random_Boi_25

Dostum lütfen psikolojik destek al, seni her yerde görüyorum, delirmek üzeresin


fuck_you_mehmet

Bence psikolojik destek alması gereken ben değilim birader


Random_Boi_25

Ben sana tavsiyemi veriyorum, dışardan nasıl gözüküyorsun söylüyorum. Umarım tavsiyemi denersin ve geri kalanına psikolog karar verir


fuck_you_mehmet

Ne diyon amk hangi hareketimde sorun var?


Interesting_Sea_5317

Hareketlerinde sorun yok ama çok depresifsin, çok pesimistsin


fuck_you_mehmet

Acaba neden amına koyim? Bunak bir ihtiyar tarafından yönetilen her gün insanı çileden çıkaracak kan donduran haberler gördüğümüz Mozambik Cumhuriyetinde yaşadığım için olabilir mi? En basit eğlence bir lüks. Ortalama bir insan çomarın önde gideni. Sizin kafa rahat tabii TC'de yaşıyorsunuz başınızda reis var dünya devleti çok güzel maşallah maşallah. Bir tek ben mi acı çekiyorum bu cehennemde aq. Görmüyor musunuz? Her yerden yıkılıyoruz. Haftalardır bir kere bile gülmedim ben. Bir kere bile. Geceleri uyuyamıyorum. Etinden et koparılıyormuş gibi acı çeken ben miyim sadece?


Random_Boi_25

>Sizin kafa rahat tabii TC'de yaşıyorsunuz başınızda reis var dünya devleti çok güzel maşallah maşallah Dostum işte bundan bahsediyorum. Ciddiyim delirme evresine gelmişsin. Ya r/Turkey 'de aşağı yukarı herkesin muhalif olduğunu unutmuşsun ya da gözün dönmüş herkesi düşman olarak görüyorsun. Kullanıcı isminin hikayesini bilmiyorum ama ilk bakışta iyi şeyler düşündürtmüyor. Gerçekten bu ülkeye bir şeyler katmak istiyorsan kendi çapında da olsa düzgün icraatlar yapmalısın. fuck you mehmet diye hesap açıp Ganalının halay videosunda bitti battı muhabbeti yaparak hicbir sey olmaz, sadece kendi moralini düşürürsün ve yorumlarini okuyan insanlarin canını sıkarsın.


fuck_you_mehmet

Öylesine sarkastik bir yorum yaptım bu subda herkesin muhalif olduğu gayet belli. Neden depresif olduğum çok açık değilken böyle bir yoruma başka nasıl cevap verseydim? Ben canınız nasıl sıkkın değil ona şaşırıyorum zaten.


Random_Boi_25

Samimi söylüyorum, canımı sıkmaya değmez. Küfredilebilecek tonla şey var evet ama ettiğin her küfür senin canını sıkacak, karşı tarafa ulaşmayacak bile. Kendini bütün gün parçalayan adamla 70 yasında önünü zor gören parti nedir bilmeyen teyzenin oyu bir sayılıyor. Eğer sandığa 1 oydan fazlasını kazandırmak istiyorsan derdini düzgün anlatmalısın, her yerde şikayet ederek battı bitti diyerek bir yere varamazsın. Hatta yeni yeni fikirleri oluşan birinin dönmesine bile sebebiyet verebilirsin.


seritaci_sikis_sokus

Kardeşim Türk kızını bırak sen. Amlar senden kara valla. git bi BBC’ci Alman bul kendine.