T O P

  • By -

recepg89

Kaynak paylaşırmısın!!


secularism_enjoyer

o öZgÜrLüK hArEkEtİ pİs tÜrKlEr


3choBlast3r

Bilmeyenler için... Bu genç öğretmenimize işkence ederek öldürdüler. Sonra yazın ortasında, ateş gibi havada vücudunu nehire attılar, naaşı balon gibi şişsin ailesi bir son kez yüzüne bakamasin diye Aybüke Yalcin'i teröristler şehit ettiklerinde, Hollanda'da "Türkiye uzmanı" olarak sık sık televisyona çıkan koyu PKK sempatizanı ve Türk düşmanı Frederieke Geerdink Twitter'da "Öğretmenin silahsız olduğunu nereden biliyoruz? "Gerilla" dostlarım öğretmenlerin Türk devleti için çalıştığını söylüyor, bence meşru bir hedef" Sonra tweet'i sildi. Aynı şeref yoksunu, "Çocuk asker kötü birşey değil. Kürt kızları çocuk yaşta evlendiriliyor. PKK onları kurtarıyor. Çocuk askerleri çok kahramanca ve feminist birşey" diye tweet chain yapmıştı, PKKlilarin bile "sil bunu rezil oluyoruz" diye tepki vermesinden sonra tweetleri sildi Ve bir çok bu tür tweetleri vs olmasına rağmen. Hollanda'da Türkiye uzmanı olarak medyada propaganda yaptırılıyor Burada büyük bir kesim hala batıda Türkofobi, Türklere karşı ön yargının ve propaganda'nin ne kadar büyük olduğunu anlamıyor, bilmiyor, inanmıyor yada bile bile göz ardı ediyor.


Remember_1922

>Öğretmenin silahsız olduğunu nereden biliyoruz? "Gerilla" dostlarım öğretmenlerin Türk devleti için çalıştığını söylüyor, bence meşru bir hedef Bir gün umarım aynısını kendi yaşar o kadar demek istiyorum ki


damnBeah

Öyle bir unutulurki...feleğin şaşırır. Bundan bir kaç ay önce pkk silahsız esirleri şehit etti. Hatırlayan varmı? Rusyanın 31 askerimizi şehit etmesini hatırlayan var mı? Bunlar hep yakın tarihte olan olaylar birde. Ondan önceki pkknın gaziantep, kayseri, beşiktaş saldırıları. Işıdın reyhanlı, ankara, reina vs saldırıları. Hepsi unutuldu. Ne kadar utansak az. Sen kendin milletçe terör kurbanlarına değer vermezsen, elin batılısı hiç vermez. Millet okadar duyarsızlaştık ki, hiç bir milli refleks gösteremiyoruz artık. Allah rahmet eylesin şehitlerimizi, yakınları da bizi affetsin.


[deleted]

En kötü yani Türkiye'de ki solcularin sol ile alakali her seyi desteklemek zorunda sanmalari kendilerini. Ve bu yuzden solculuk ismi altinda pkk propagandacilari batidaki berkecan ve pelinsulari kandiriyor


fuck_you_mehmet

u/buy_chocolate_bars Özgürlük Savaşçıların


buy_chocolate_bars

[https://twitter.com/YolTV/status/1405481594618630144/photo/1](https://twitter.com/YolTV/status/1405481594618630144/photo/1) Bu da seninki.


fuck_you_mehmet

Ordu'nun içindeki random ülkücüler ile PKK aynı şey ya


buy_chocolate_bars

Ikisi de terörist, ne farkı var?


fuck_you_mehmet

TSK terörist eylemleri ile savaşmaz aralarındaki fark bu.


buy_chocolate_bars

Diyecek laf yok, Turk milleti hakettigi sekilde yonetiliyor.


fuck_you_mehmet

Darbeler dışında TSK'nın bir tane organize terörist eylemini söyle bana.


buy_chocolate_bars

[https://www.evrensel.net/haber/403835/dersim-katliaminin-83uncu-yil-donumu-yuzlesilmeden-acilar-son-bulmayacak](https://www.evrensel.net/haber/403835/dersim-katliaminin-83uncu-yil-donumu-yuzlesilmeden-acilar-son-bulmayacak)


fuck_you_mehmet

84 yıl önce


buy_chocolate_bars

Butun vatandaslari zorla askere almak ve almayanlari hapse atmak basli basina terorizmdir. Suriyede ISID benzeri OSO yu desteklemek terorizmdir, Kurt koylerinde devletin ordusunun onyillarca yaoptiklari terorizmdir. Turkiye ordusu, polisle birlikte en buyuk teroristtir. Sonra PKK ve ulkuculer geliyor olabilir.


cilekli_dido

Modlar niye postu sildi?


fuck_you_mehmet

Kaynak yok